Produkty, które pomagają w naturalny sposób

Źródłem inspiracji, z której ukształtowała się historia naszej firmy, była idea opracowania i produkcji naturalnych produktów, które poprawiają samopoczucie ludzi i zwierząt, wspomagają procesy lecznicze i łagodzą ból.

Zawsze będziemy się trzymać tego pomysłu, aby dostarczać naszym klientom produkty, które mogą w naturalny sposób pomóc w poprawie zdrowia i ogólnej jakości życia.

magnoflex-atuty-o-nas_2.png

Firma z ponad 30-letnim doświadczeniem

Początki firmy sięgają 1985 roku, kiedy powstała niemiecka firma „Orgaterm”, reprezentowana przez Franciszka Józefa Budde.

magnoflex-historia-o-nas_1.png

Jakość to nasz priorytet

Niemiecka firma „Orgaterm” od ponad 20 lat produkuje wysokiej jakości produkty do magnetoterapii, podążając za najnowszymi osiągnięciami w branży terapii polem magnetycznym, wszystkie nasze wyroby są stale testowane aby otrzymać najwyższą jakość. Spełniają normy bezpieczeństwa i zdrowia określone w dyrektywach UE (2003/32/UE) i EWG (93/42/EWG).

Zależy nam, aby Twój wybór poprawił jakość Twojego życia, dlatego pomożemy Ci wybrać produkty, które są naprawdę potrzebne i zgodne z Twoją indywidualnością i życzeniami.

Nieustannie uczymy się i dowiadujemy się, jak i dlaczego produkty działają dla Ciebie: regularnie uczestniczymy w największych i najbardziej prestiżowych wystawach i szkoleniach na całym świecie, aby zaoferować Ci to, co najlepsze!

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i profesjonalnymi specjalistami, dzięki czemu wszystkie produkty, które Państwu oferujemy są wykonane z wysokiej jakości surowców i wytwarzane według ścisłych norm, w tym najnowszych odkryć naukowych dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia człowieka.

Wszystkie nasze produkty są w 100% wyprodukowane w Niemczech.

Głównym dystrbutorem MAGNOFLEX jest:

Energetix sp. z o. o.

NIP: 2050000612

Kapitał zakładowy: 50 000 zł