Materac magnetyczny

W którą stronę należy ułożyć materac na łóżku?

Czerwony emblemat (metka) na górnej części materaca musi być skierowany w stronę wezgłowia łóżka. Wełniana strona musi być skierowana do góry (w stronę ciała).

Jak długo można stosować materac?

Cały czas, gdyż oprócz właściwości wspomagających leczenie zapewnia nam przede wszystkim lepszy komfort spania.

Czy możesz położyć prześcieradło na materacu?

Tak, materac magnetyczny używamy, jak tradycyjną nakładkę na materac .

Jak zamocować materac?

Materac nawierzchniowy umieszcza się na własnym materacu, następnie mocuje do jego narożników za pomocą gumowych pasków. Można na niego łatwo naciągnąć prześcieradło.

Czy możesz stosować materac, jeśli masz wszczepione stalowe płytki, sztuczne lub chirurgiczne implanty?

Nie ma żadnego ryzyka. Terapia magnetyczna ma na celu jedynie oddziaływanie na naładowane magnetycznie jony w organizmie.

Jak długo działaja system magnetyzacji MAGNOFLEX?

Na system magnetyczny przysługuje gwarancja 15 lat.

Czy materac można prać?

Materace z naturalnego włosia wykonane z czystej wełny należy prać tylko w razie potrzeby. Prać ręcznie w 30 ° C z detergentem do delikatnego prania. Nie można suszyć w suszarce.

Materac magnetyczny przeciwwskazania?

Materac magnetyczny jest wolny od skutków ubocznych, możne być również używany przez dzieci. Jedyne przeciwwskazania to osoby po przeszczepie, z rozrusznikiem serca oraz pompa insulinowa. Osoby z krwawieniem jelitowym i wrzodowym oraz kobiety w ciazy powinny skonsultować się z lekarzem.

Jak dobrać rozmiar materaca?

Materac MAGNOFLEX występuje w różnych rozmiarach, tak aby idealnie dopasować go odpowiednio do naszego łóżka i własnych preferencji (dla 1 osoby, dla 2 osób). System magnetyzacji w materacu MAGNOFLEX dostępny jest w rozmiarach:


dla 1 osoby (80/200, 90/200, 100/200, 120/200, 140/200 cm)
dla 2 osób (140/200, 160/200, 180/200, 200/200 cm)

Czy można prać materac magnetyczny ?

Materac magnetyczny powinniśmy prać wyłącznie w razie potrzeby. Pranie ręczne w 30 ° C z detergentem do delikatnego prania. Nie suszyć w suszarce.

Co ma w środku materac magnetyczny?

W części wewnętrznej materac magnetycznego MAGNOFLEX zostały umieszczone opatentowane folie magnetyczne, które zawierają skruszone magnesy ferrytowe o zmiennej polaryzacji.

Kliknij i pobierz schemat rozmieszczenia segmentów magnetycznych.